| Brand Size | Size | Shoulder | Chest |
|---|---|---|---|
| S | 16.5 | S | 38.9 |
| M | 17.3 | M | 40.5 |
| Capacity(mAh) | 20000 mAh |
|---|---|
| Charging Time | 50% in just 30 minutes |
| Color | Grey |
| Compatible device | MacBook, laptop, DSLR, Smartphone |
| Customization Type | DTF Printing |
| Dimensions | 14L x 2.9W x 6.8H cm |
| No. of ports | 3 |
| Portable | Yes |
| Special Features | 65W PD output |
| Watts | 65W |
| Country of Origin | India |
|---|---|
| Brand | Stuffcool |
| Tax Additional | 18% |
| Dispatch Timeline | 5 to 10 Working Days |
| Stock Availability | 1 |
Dispatch Timeline : 5 to 10 Working Days
Be the first to share your thoughts about this product